293D105X9035A2T
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 293D105X9035A2T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 293D105X9035A2T
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 1uF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 7.5 Ohm 125 C T/R