275-101N30A-00
IXYS RF
275-101N30A-00
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 275-101N30A-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 275-101N30A-00
Manufacturer IXYS RF
Description RF MOSFET N-CHANNEL DE275
Lead Free Status / RoHS Status
In stock 94 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:100V
Transistor Type:N-Channel
Supplier Device Package:DE275
Series:DE
Power - Output:550W
Packaging:Tube
Package / Case:6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Noise Figure:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:18 Weeks
Gain:-
Frequency:-
Detailed Description:RF Mosfet N-Channel 550W DE275
Current Rating:30A