27-624
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 27-624 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 27-624 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 27-624 |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | WR RAT BX OFF 12PT 5/8X3/4 25D |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $37.71 | |||||
Specifications
Data sheet
| Tool Type: | Box End, Ratcheting |
|---|---|
| Series: | - |
| Length: | 7.66" (194.5mm) |
| Features: | Offset |
| End - Size: | 5/8" x 3/4" |
| Detailed Description: | Box End, Ratcheting Wrench 5/8" x 3/4" 7.66" (194.5mm) Length |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 27-624, use the request quote form to request 27-624 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 27-624.The price and lead time for 27-624 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 27-624.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

