26800B-327
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26800B-327 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26800B-327 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26800B-327 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | MICRO STEREO ZM 10X-44X W/LIGHT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | 3.54" (90.0mm) |
|---|---|
| Weight: | 22 lbs (10kg) |
| Type: | Microscope, Stereo Zoom (Trinocular) |
| Series: | DSZV-44 |
| Magnification Range: | 10x ~ 44x |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Includes: | Camera, Dust Cover, Monitor, Monitor Holder, Rubber Eye Guards, Stand, Tension Pin |
| Illumination: | LED, White (60) |
| Field of View: | 0.91" ~ 0.20" (23.00mm ~ 5.20mm) |
| Detailed Description: | Microscope, Stereo Zoom (Trinocular) 10x ~ 44x LED, White (60) |
| Camera Type: | CMOS 1/3" |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26800B-327, use the request quote form to request 26800B-327 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26800B-327.The price and lead time for 26800B-327 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26800B-327.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

