26700-401
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-401 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-401 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26700-401 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | MICROSCOPE DGTL 11.9X-132X W/LGT |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $636.30 | $613.576 | $604.485 | |||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | - |
|---|---|
| Weight: | 0.7 lb (317.51g) |
| Type: | Microscope, Digital |
| Series: | Cyclops |
| Other Names: | 243-1294 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Magnification Range: | 11.9x ~ 132x |
| Interface: | HDMI |
| Includes: | Adapter, Cable, Lens, Microscope, Stand, White Balance Card, Wireless Remote |
| Illumination: | LED, White (30) |
| Field of View: | 0.04" ~ 1.57" (1.02mm ~ 40mm) |
| Detailed Description: | Microscope, Digital 11.9x ~ 132x LED, White (30) |
| Camera Type: | CMOS 1/3" |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26700-401, use the request quote form to request 26700-401 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26700-401.The price and lead time for 26700-401 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26700-401.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
