26700-134STA
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-134STA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-134STA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26700-134STA |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | VIDEO INSPECT SYST CMOS 19X-128X |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | 3.46" (88mm) |
|---|---|
| Weight: | - |
| Series: | iVue |
| Magnification Range: | 19x ~ 128x |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Includes: | Cables, SD Card, Cover, Software, Stand, Measurement Stage |
| Illumination: | Antenna Lighting |
| Field of View: | 0.27" x 0.35" ~ 0.04" x 0.05" (6.8mm x 8.9mm ~ 1.0mm x 1.3mm) |
| Display Style: | 8.4" LCD |
| Detailed Description: | Video Inspection System CMOS 3MP 19x ~ 128x 8.4" LCD |
| Camera Type: | CMOS 3MP |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26700-134STA, use the request quote form to request 26700-134STA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26700-134STA.The price and lead time for 26700-134STA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26700-134STA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

