26700-107-10
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-107-10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-107-10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26700-107-10 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | VIDEO INSP SYST CMOS 3.5X-35.5X |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | - |
|---|---|
| Weight: | 19 lbs (8.6kg) |
| Series: | Macro Vue |
| Other Names: | 243-1252 |
| Magnification Range: | 3.5x ~ 35.5x |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Includes: | Camera, Lens, Monitor, Power Supply, Remote Switch, Ring Light, Stand, USB Flash Drive |
| Illumination: | LED |
| Field of View: | - |
| Display Style: | 10" LCD |
| Detailed Description: | Video Inspection System CMOS, 2MP 3.5x ~ 35.5x 10" LCD |
| Camera Type: | CMOS, 2MP |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26700-107-10, use the request quote form to request 26700-107-10 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26700-107-10.The price and lead time for 26700-107-10 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26700-107-10.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

