26700-104-00
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-104-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-104-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26700-104-00 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | VIDEO INSPECT SYST CCD 10X-15X |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | 5.71" (145.0mm) |
|---|---|
| Weight: | - |
| Series: | Macro View |
| Magnification Range: | 10x ~ 15x |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Includes: | Cables, Camera, Lens, Monitor, Power Supply, Stand |
| Illumination: | LED |
| Field of View: | - |
| Display Style: | 10" LCD |
| Detailed Description: | Video Inspection System CCD 1/4" 10x ~ 15x 10" LCD |
| Camera Type: | CCD 1/4" |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26700-104-00, use the request quote form to request 26700-104-00 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26700-104-00.The price and lead time for 26700-104-00 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26700-104-00.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


