26700-102-00
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-102-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26700-102-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26700-102-00 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | VIDEO INSPECT SYST CMOS 21X-133X |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2,242.35 | |||||
Specifications
Data sheet
| Working Distance: | 5.63" ~ 7.36" (143mm ~ 187mm) |
|---|---|
| Weight: | 35 lbs (15.9kg) |
| Series: | VIS-6000 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Magnification Range: | 21x ~ 133x |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Includes: | Focus Mount, Lenses, Software, Stand |
| Illumination: | Fiber Optic Illuminator |
| Field of View: | 0.08" ~ 0.50" (1.9mm ~ 12.7mm) |
| Display Style: | 15" LCD |
| Detailed Description: | Video Inspection System CMOS 3.1MP 21x ~ 133x 15" LCD |
| Camera Type: | CMOS 3.1MP |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26700-102-00, use the request quote form to request 26700-102-00 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26700-102-00.The price and lead time for 26700-102-00 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26700-102-00.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


