2661666611
Fair-Rite Products Corp.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2661666611 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 2661666611 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 2661666611 |
|---|---|
| Manufacturer | Fair-Rite Products Corp. |
| Description | 61 MATERIAL 6 HOLE BEAD |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 7200 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.119 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Round |
|---|---|
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Material: | 61 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Length: | 0.394" (10.01mm) |
| Impedance @ Frequency: | 380 Ohm @ 100MHz |
| Detailed Description: | Solid Free Hanging Ferrite Core 380 Ohm @ 100MHz ID OD Length 0.394" (10.01mm) |
| Design: | Solid |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 2661666611, use the request quote form to request 2661666611 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 2661666611.The price and lead time for 2661666611 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 2661666611.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

