26525
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26525 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26525 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26525 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | LAMP FLEXIBLE HALOGEN 20W |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 8 lbs (3.6kg) |
|---|---|
| Voltage: | - |
| Series: | Sirus |
| Other Names: | 26525AV |
| Mounting Type: | Edge Clamp |
| Lens Style/Size: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Lamp/Magnifier Type: | Lamp, Flexible |
| Cord Length: | - |
| Color: | Black |
| Bulb: | Halogen, 20W |
| Arm: | 20.50" (520.7mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26525, use the request quote form to request 26525 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26525.The price and lead time for 26525 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26525.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




