265104-08-24.00
Amphenol Connex (Amphenol RF)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 265104-08-24.00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 265104-08-24.00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 265104-08-24.00 |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Connex (Amphenol RF) |
| Description | CBL ASSY MMCX PLUG RG178 24" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $16.00 | $14.859 | $13.335 | $12.954 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $11.43 | $10.668 | $10.439 | $9.906 | ||
Specifications
Data sheet
| Style: | MMCX to MMCX |
|---|---|
| Series: | - |
| Other Names: | 265104-08-24.00-ND ACX2558 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Length: | 24.00" (609.60mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gender: | Male to Male |
| Features: | - |
| Detailed Description: | Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178 24.00" (609.60mm) |
| Color: | - |
| Cable Type: | RG-178 |
| 2nd Connector: | MMCX Male Plug, Right Angle |
| 1st Connector: | MMCX Male Plug, Right Angle |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 265104-08-24.00, use the request quote form to request 265104-08-24.00 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 265104-08-24.00.The price and lead time for 265104-08-24.00 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 265104-08-24.00.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


