26430
Wiha
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26430 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26430 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26430 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | SCREWDRIVER HEX 3MM 6.69" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 329 pcs | 334 pcs | 349 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.16 | $4.85 | $4.541 | $4.283 | ||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.05 lb (22.68g) |
|---|---|
| Tool Type: | Screwdriver |
| Tip - Type: | Hex |
| Size: | 3mm |
| Series: | - |
| Other Names: | 26430-ND 431-1786 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Length - Overall: | 6.69" (170.0mm) |
| Length - Blade: | 2.36" (60.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Ball End, Chrome Finish, Ergonomic, Free Turning Cap, Oil and Chemical Resistant |
| Detailed Description: | 3mm Hex Screwdriver 6.69" (170.0mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26430, use the request quote form to request 26430 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26430.The price and lead time for 26430 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26430.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


