26200A-532
Aven
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26200A-532 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26200A-532 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26200A-532 |
|---|---|
| Manufacturer | Aven |
| Description | FIBER OPTIC BACKLIGHT 4" X 4" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Fiber Optic Backlight, 4" x 4" |
|---|---|
| Series: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | 5/8" Adapter |
| Detailed Description: | Fiber Optic Backlight, 4" x 4" |
| Cable Length: | 36.0" (91cm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26200A-532, use the request quote form to request 26200A-532 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26200A-532.The price and lead time for 26200A-532 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26200A-532.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

