26080
Wiha
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26080 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26080 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26080 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | SCREWDRIVER SLOT 0.8X4MM 9.84" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.08 lb (36.29g) |
|---|---|
| Tool Type: | Screwdriver |
| Tip - Type: | Slotted |
| Size: | 0.8mm x 4mm |
| Series: | PicoFinish® |
| Length - Overall: | 9.84" (250.0mm) |
| Length - Blade: | 5.91" (150.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Chrome Finish, Free Turning Cap, Soft Grip |
| Detailed Description: | 0.8mm x 4mm Slotted Screwdriver 9.84" (250.0mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26080, use the request quote form to request 26080 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26080.The price and lead time for 26080 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26080.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
