26022
Wiha
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 26022 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 26022 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 26022 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | SCREWDRIVER SLOT 0.4X2MM 5.71" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 227 pcs | 232 pcs | 247 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.46 | $4.192 | $3.925 | $3.702 | ||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.02 lb (9.07g) |
|---|---|
| Tool Type: | Screwdriver |
| Tip - Type: | Slotted |
| Size: | 0.4mm x 2mm |
| Series: | - |
| Other Names: | 26022-ND 431-1129 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Length - Overall: | 5.71" (145.0mm) |
| Length - Blade: | 1.97" (50.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Chrome Finish, Ergonomic, Free Turning Cap |
| Detailed Description: | 0.4mm x 2mm Slotted Screwdriver 5.71" (145.0mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 26022, use the request quote form to request 26022 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 26022.The price and lead time for 26022 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 26022.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

