.25MIC 3M676XY TDX 16X8"
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy .25MIC 3M676XY TDX 16X8" with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy .25MIC 3M676XY TDX 16X8" with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | .25MIC 3M676XY TDX 16X8" |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | LAPPING FILM DIAMOND 16"X8" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $395.972 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | - |
|---|---|
| Type: | Lapping Film |
| Specifications: | Diamond |
| Size / Dimension: | 16.00" L x 8.00" W (406.4mm x 203.2mm) |
| Series: | 676XY |
| Other Names: | .25MIC 3M676XY TDX 16X8"-ND .25MIC3M676XYTDX16X8" 00051111700082 60020012450 7010307695 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| For Use With/Related Products: | - |
| Detailed Description: | Lapping Film Diamond 16.00" L x 8.00" W (406.4mm x 203.2mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply .25MIC 3M676XY TDX 16X8", use the request quote form to request .25MIC 3M676XY TDX 16X8" pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number .25MIC 3M676XY TDX 16X8".The price and lead time for .25MIC 3M676XY TDX 16X8" depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# .25MIC 3M676XY TDX 16X8".We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



