250375N4Z50-2
Anaren
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 250375N4Z50-2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 250375N4Z50-2
Manufacturer Anaren
Description RF ATTENUATOR 50OHM
(In US Dollars)
50 pcs
Data sheet
Series:-
Power (Watts):25W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:5 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Frequency Range:0Hz ~ 3GHz
Detailed Description:RF Attenuator 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 25W 2-SMD, No Lead