2450FB15A050E
Johanson Technology
2450FB15A050E
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2450FB15A050E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 2450FB15A050E
Manufacturer Johanson Technology
Description BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0805
(In US Dollars)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs
Data sheet
Series:2450
Return Loss (Min):9.5dB
Phase Difference:180° ±10°
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Other Names:2450FB15A050
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss (Max):1.5dB
Impedance - Unbalanced/Balanced:50 / 50 Ohm
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz
Detailed Description:RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 50 Ohm 0805 (2012 Metric)