23Z91SMNL-T
Pulse Electronics Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z91SMNL-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z91SMNL-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 23Z91SMNL-T |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse Electronics Corporation |
| Description | XFRMR AUI ETHERNET LAN 16SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 750 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.496 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.03 oz (0.85g) |
|---|---|
| Turns Ratio - Primary:Secondary: | 1:1 |
| Transformer Type: | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Size / Dimension: | 0.450" L x 0.265" W (11.43mm x 6.73mm) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Other Names: | 23Z91SMNLT |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductance: | 100µH |
| Height - Seated (Max): | 0.215" (5.46mm) |
| Energy Time (E.T.): | 2.4V µS |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 23Z91SMNL-T, use the request quote form to request 23Z91SMNL-T pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 23Z91SMNL-T.The price and lead time for 23Z91SMNL-T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 23Z91SMNL-T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

