23Z109SMNL-T
Pulse Electronics Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z109SMNL-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z109SMNL-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 23Z109SMNL-T |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse Electronics Corporation |
| Description | COMMON MODE CHOKE 10LN SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.576 | $2.415 | $2.335 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.600" L x 0.295" W (15.24mm x 7.50mm) |
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Other Names: | 23Z109SMNL-T-ND 23Z109SMNLT 553-3768-2 |
| Operating Temperature: | - |
| Number of Lines: | 10 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height (Max): | 0.220" (5.59mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Features: | - |
| Detailed Description: | 10 Line Common Mode Choke Surface Mount DCR 200 mOhm |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200 mOhm |
| Current Rating (Max): | - |
| Approvals: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 23Z109SMNL-T, use the request quote form to request 23Z109SMNL-T pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 23Z109SMNL-T.The price and lead time for 23Z109SMNL-T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 23Z109SMNL-T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

