23Z104SM
Pulse Electronics Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z104SM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 23Z104SM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 23Z104SM |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse |
| Description | COMMON MODE CHOKE 4LN SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.20 | $1.83 | $1.78 | $1.73 | $1.67 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.230" L x 0.265" W (5.84mm x 6.73mm) |
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.265", 6.73mm Width) |
| Other Names: | 553-1233 |
| Operating Temperature: | - |
| Number of Lines: | 4 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Height (Max): | 0.220" (5.59mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Features: | - |
| Detailed Description: | 4 Line Common Mode Choke Surface Mount DCR 200 mOhm |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200 mOhm |
| Current Rating (Max): | - |
| Approvals: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 23Z104SM, use the request quote form to request 23Z104SM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 23Z104SM.The price and lead time for 23Z104SM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 23Z104SM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

