2380D
SCS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2380D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 2380D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 2380D |
|---|---|
| Manufacturer | SCS |
| Description | GROUND CORD SNGL COND STRGHT 6' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.52 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Cord (For Mats) |
|---|---|
| Strap Termination: | - |
| Strap Material: | - |
| Strap Closure: | - |
| Size: | One Size |
| Series: | - |
| Number of Conductors: | 1 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | Includes Diode |
| Detailed Description: | Cord (For Mats) 6' (1.83m) One Size Black |
| Cord Type: | Straight |
| Cord Termination: | 10mm Snap Socket, Wire Lead |
| Cord Length: | 6' (1.83m) |
| Color: | Black |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 2380D, use the request quote form to request 2380D pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 2380D.The price and lead time for 2380D depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 2380D.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


