2345FB16A0100E
Johanson Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2345FB16A0100E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 2345FB16A0100E
Manufacturer Johanson Technology
Description BALUN 2.3GHZ-2.39GHZ 50/100 0806
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Series:-
Return Loss (Min):9.5dB
Phase Difference:180° ±10°
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss (Max):2.8dB
Impedance - Unbalanced/Balanced:50 / 100 Ohm
Frequency Range:2.3GHz ~ 2.39GHz
Detailed Description:RF Balun 2.3GHz ~ 2.39GHz 50 / 100 Ohm 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad