2322 641 66104
Electro-Films (EFI) / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2322 641 66104 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 2322 641 66104 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 2322 641 66104 |
|---|---|
| Manufacturer | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Description | THERMISTOR NTC 100KOHM 4190K BOX |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Series: | 2322 |
|---|---|
| Resistance in Ohms @ 25°C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ±3% |
| Power - Max: | 250mW |
| Packaging: | - |
| Package / Case: | Box, 4 x 2.5 x 4.4mm |
| Other Names: | 232264166104 BC1498 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Length - Lead Wire: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | NTC Thermistor 100k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm |
| B25/85: | 4190K |
| B25/75: | - |
| B25/50: | - |
| B25/100: | - |
| B0/50: | - |
| B Value Tolerance: | ±1.5% |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 2322 641 66104, use the request quote form to request 2322 641 66104 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 2322 641 66104.The price and lead time for 2322 641 66104 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 2322 641 66104.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

