2322 574 11703
Electro-Films (EFI) / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2322 574 11703 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 2322 574 11703 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 2322 574 11703 |
|---|---|
| Manufacturer | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Description | VARISTOR 27V 30A 0805 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Varistor Voltage (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 24.3V |
| Varistor Voltage (Max): | 29.7V |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names: | 232257411703 BC1505TR MLV0805YY1703T |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCV |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximum DC Volts: | 22V |
| Maximum AC Volts: | 17V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Energy: | 0.10J |
| Detailed Description: | 27V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) |
| Current - Surge: | 30A |
| Capacitance @ Frequency: | 90pF @ 1kHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 2322 574 11703, use the request quote form to request 2322 574 11703 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 2322 574 11703.The price and lead time for 2322 574 11703 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 2322 574 11703.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


