2322-12GR1
Johanson Manufacturing
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 2322-12GR1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 2322-12GR1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 2322-12GR1 |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Manufacturing |
| Description | CAP TRIMMER |
| Lead Free Status / RoHS Status | RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | 1000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.541 | $7.088 | ||||
Specifications
Data sheet
| Size / Dimension: | 0.180" L x 0.167" W (4.57mm x 4.24mm) |
|---|---|
| Series: | Cera-Trim® |
| RoHS Status: | RoHS Compliant |
| Q @ Freq: | 1000 @ 100MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Other Names: | 1956-1022-2 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Height - Seated (Max): | 0.086" (2.18mm) |
| Dielectric Material: | Ceramic |
| Detailed Description: | Trimmer Capacitor |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 2322-12GR1, use the request quote form to request 2322-12GR1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 2322-12GR1.The price and lead time for 2322-12GR1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 2322-12GR1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



