23/.3LD
JKL Components Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 23/.3LD with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 23/.3LD with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 23/.3LD |
|---|---|
| Manufacturer | JKL Components Corporation |
| Description | LAMP INCAND 3MM T-1 RADIAL 14V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage Rating: | 14V |
|---|---|
| Type: | Incandescent |
| Series: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lens Style: | Round |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Lead Style: | Radial |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | Incandescent Lamp 14V Round, 3mm, T-1 Radial |
| Color: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 23/.3LD, use the request quote form to request 23/.3LD pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 23/.3LD.The price and lead time for 23/.3LD depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 23/.3LD.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



