22315
Desco
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 22315 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 22315 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 22315 |
|---|---|
| Manufacturer | Desco |
| Description | WRST STRP BL ADJ 6' CRD 4MM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.81 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Wrist Strap with Cord |
|---|---|
| Strap Termination: | 4mm Snap Stud |
| Strap Material: | Elastic Fabric |
| Strap Closure: | Cam Lock |
| Size: | One Size |
| Series: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Includes Alligator Clip Adapter, Magnetic Strap Connection |
| Detailed Description: | Wrist Strap with Cord 6' (1.83m) One Size Blue |
| Cord Type: | Coiled |
| Cord Termination: | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Cord Length: | 6' (1.83m) |
| Color: | Blue |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 22315, use the request quote form to request 22315 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 22315.The price and lead time for 22315 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 22315.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



