Buy 1825444-3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 1825444-3
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V
(In US Dollars)
5075 pcs
Data sheet
Washable:Yes
Voltage Rating:20VAC/DC
Termination Style:PC Pin
Series:RRD
Pitch:0.100" (2.54mm), Full