14B26-SZLB-050-0LC
3M
14B26-SZLB-050-0LC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 14B26-SZLB-050-0LC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 14B26-SZLB-050-0LC
Manufacturer 3M
Description CABLE ASSY MDR 26POS M-M 0.5M
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 185 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Data sheet
Style:Bidirectional
Shielding:Shielded
Series:Mini D Ribbon (MDR), CameraLink®
Other Names:05113521973
14B26-SZLB-050-0LC-ND
14B26SZLB0500LC
3M155824
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Manufacturer Standard Lead Time:16 Weeks
Length:1.64' (500.00mm)
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male