Amphenol Connex (Amphenol RF)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 135101-07-54.00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 135101-07-54.00
Manufacturer Amphenol Connex (Amphenol RF)
Description CBL ASSY SMA PLUG RG142 4.5'
(In US Dollars)
25 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Length:54.0" (1.4m) 4.5'
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:12.4GHz
Features:-
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-142 54.0" (1.4m) 4.5'