10612-24-9CS1997
Buy 10612-24-9CS1997 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 10612-24-9CS1997
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Wire Gauge:24 AWG
Series:CHEMINAX
Other Names:672525-001
Jacket Color:White
Jacket (Insulation) Material:Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket (Insulation) Diameter:0.129" (3.28mm)
Impedance:77 Ohms
Features:-
Dielectric Material:Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Dielectric Diameter:0.048" (1.22mm)
Detailed Description:Twinaxial Cable 24 AWG 77 Ohms
Conductor Strand:19 Strands / 36 AWG