1008CS-561EGTS
Delta Electronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 1008CS-561EGTS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 1008CS-561EGTS
Manufacturer Delta
Description Ind RF Chip Wirewound 560nH 2% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 580mA 1008 T/R