10000
Simpson
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 10000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 10000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 10000 |
|---|---|
| Manufacturer | Simpson |
| Description | SIMPSON ELECTRIC 10000 Panel Meter 1329A0-750 Dcv 4.5 Ul Wv |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $159.897 | $144.331 | $130.181 | $127.351 | ||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.1 lb (45.36g) |
|---|---|
| Tool Type: | Blade |
| Tip - Type: | Slotted |
| Tip - Size: | 3mm |
| Series: | System 6 |
| Quantity: | 1 |
| Length - Overall: | 5.51" (140.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | Chrome Finish |
| Drive Size: | 6mm |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 10000, use the request quote form to request 10000 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 10000.The price and lead time for 10000 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 10000.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

