10-02758
Tensility International Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 10-02758 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 10-02758 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 10-02758 |
|---|---|
| Manufacturer | Tensility International Corporation |
| Description | SPLITTER 3.5X1.35MM F TO X2 F |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.66 | $4.477 | $4.104 | $3.917 | $3.731 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $3.265 | $3.171 | $2.705 | $2.518 | ||
Specifications
Data sheet
| Usage: | - |
|---|---|
| Style: | Jack to Jack (2) |
| Shielding: | Unshielded |
| Series: | - |
| Other Names: | 839-1483 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Length: | 1.48' (450.00mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly 1.35mm ID, 3.5mm OD Jack to Jack (2) Flat 1.48' (450.00mm) |
| Connector Type: | 1.35mm ID, 3.5mm OD |
| Cable Type: | Flat |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 10-02758, use the request quote form to request 10-02758 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 10-02758.The price and lead time for 10-02758 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 10-02758.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
