0TOO.400Z
Hamlin / Littelfuse
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0TOO.400Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0TOO.400Z
Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description FUSE EDISON PLUG 400MA 125VAC
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
4 pcs
Data sheet
Voltage Rating - AC:125V
Size / Dimension:-
Series:POWR-GARD® TOO
Response Time:Slow
Packaging:Bulk
Package / Case:Edison Plug
Other Names:T 4/10
TOO.400Z
Operating Temperature:-
Mounting Type:Holder
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:5 Weeks
Fuse Type:Edison Plug
Features:-
Current Rating:400mA