095-902-459-024
Amphenol Connex (Amphenol RF)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 095-902-459-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 095-902-459-024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 095-902-459-024 |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Connex (Amphenol RF) |
| Description | CBL ASSY SMA-SMP TFLEX-405 24" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $41.385 | |||||
Specifications
Data sheet
| Style: | SMA to SMP |
|---|---|
| Series: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Length: | 24.00" (609.60mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Gender: | Male to Male |
| Frequency - Max: | 18GHz |
| Features: | Shielded |
| Detailed Description: | Cable Assembly Coaxial SMA to SMP Male to Male TFLex-405 24.00" (609.60mm) |
| Color: | Blue |
| Cable Type: | TFLex-405 |
| 2nd Connector: | SMP Female Plug |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 095-902-459-024, use the request quote form to request 095-902-459-024 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 095-902-459-024.The price and lead time for 095-902-459-024 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 095-902-459-024.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
