0898CP15A035E
Johanson Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0898CP15A035E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0898CP15A035E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0898CP15A035E |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology |
| Description | RF DIR COUPLER 880-915MHZ 0805 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Supplier Device Package: | 0805 |
|---|---|
| Series: | - |
| Return Loss: | 14dB |
| Power - Max: | 3W |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names: | 712-1151-6 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Isolation: | 25dB |
| Insertion Loss: | 0.5dB |
| Frequency: | 880MHz ~ 915MHz |
| Detailed Description: | RF Directional Coupler 880MHz ~ 915MHz 20 ± 1dB 3W 0805 (2012 Metric) |
| Coupling Factor: | 20 ± 1dB |
| Coupler Type: | Standard |
| Applications: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0898CP15A035E, use the request quote form to request 0898CP15A035E pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0898CP15A035E.The price and lead time for 0898CP15A035E depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0898CP15A035E.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


