0848CP14A075T
Johanson Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0848CP14A075T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0848CP14A075T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0848CP14A075T |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology |
| Description | RF DIR COUPLER 810-885MHZ 0603 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Supplier Device Package: | 0603 |
|---|---|
| Series: | - |
| Return Loss: | 15.6dB |
| Power - Max: | 3W |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Other Names: | 712-1146-1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Isolation: | 28dB |
| Insertion Loss: | 0.25dB |
| Frequency: | 810MHz ~ 885MHz |
| Detailed Description: | RF Directional Coupler 810MHz ~ 885MHz 20.3 ± 1dB 3W 0603 (1608 Metric) |
| Coupling Factor: | 20.3 ± 1dB |
| Coupler Type: | Standard |
| Applications: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0848CP14A075T, use the request quote form to request 0848CP14A075T pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0848CP14A075T.The price and lead time for 0848CP14A075T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0848CP14A075T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

