0848569113
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0848569113 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0848569113 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0848569113 |
|---|---|
| Manufacturer | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Description | MINI-CHANGE 4 POLES, FEMALE (STR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 4 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $38.795 | |||||
Specifications
Data sheet
| Usage: | Industrial Environments - IP67 |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Series: | Brad Mini-Change 84856 |
| Other Names: | 84856-9113 84856-9113-ND 848569113 Q10165065A |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Length: | 3.28' (1.00m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Color: | Yellow |
| Cable Type: | Round |
| 2nd Connector: | Wire Leads |
| 1st Connector Number of Positions Loaded: | All |
| 1st Connector Number of Positions: | 4 |
| 1st Connector: | 7/8" Female |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0848569113, use the request quote form to request 0848569113 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0848569113.The price and lead time for 0848569113 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0848569113.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

