0845240004-04-W9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
0845240004-04-W9
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0845240004-04-W9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0845240004-04-W9
Manufacturer Affinity Medical Technologies - a Molex company
Description 4" PRE-CRIMP A1857/19 WHITE
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Wire Gauge:18 AWG
Series:ML-XT, XRC
Number of Rows:1
Number of Conductors:1
Length:4.00" (101.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:White 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Nickel 4.00" (101.60mm)