0745472006
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0745472006 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0745472006 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0745472006 |
|---|---|
| Manufacturer | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Description | X4 SATA X - 4X LNLNK JCKSCRW CBL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Usage: | External |
| Shielding: | Shielded |
| Series: | iPass |
| Other Names: | 0745-47-2006 074547-2006 745-47-2006 74547-2006 745472006 |
| Operating Temperature: | - |
| Number of Positions: | 25, 26 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Length: | 19.69' (6.00m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Gender: | Male to Male |
| Frequency - Max: | - |
| Features: | Key Slot 1-4 (SATA), Pull Tab |
| Fastening Type: | Latch Lock, Thumbscrews |
| Detailed Description: | 25, 26 Position SATA 4x, LaneLink 4x Plug to Plug 19.69' (6.00m) Black Shielded |
| Current - Max/Contact: | 1A |
| Connector Type: | Plug to Plug |
| Color: | Black |
| Cable Type: | Round |
| Cable Connectors: | SATA 4x, LaneLink 4x |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0745472006, use the request quote form to request 0745472006 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0745472006.The price and lead time for 0745472006 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0745472006.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

