0745470303
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0745470303 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0745470303 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0745470303 |
|---|---|
| Manufacturer | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Description | CABLE MINI SAS EXT M-M 26POS 3M |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $63.46 | $59.728 | $57.862 | $54.129 | $51.142 | |
Specifications
Data sheet
| Wire Gauge: | 28 AWG |
|---|---|
| Usage: | External |
| Shielding: | Shielded |
| Series: | iPass |
| Other Names: | 074547-0303 074547-0303-E 0745470303-E 74547-0303 74547-0303-E 745470303 745470303-E WM1121 |
| Operating Temperature: | - |
| Number of Positions: | 26 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Length: | 9.84' (3.00m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gender: | Male to Male |
| Frequency - Max: | - |
| Features: | Key Slot 2-4-6 (both), Pull Tab |
| Fastening Type: | Latch Lock |
| Detailed Description: | 26 Position miniSAS 4x Plug to Plug 9.84' (3.00m) Black Shielded |
| Current - Max/Contact: | 1A |
| Connector Type: | Plug to Plug |
| Color: | Black |
| Cable Type: | Round |
| Cable Connectors: | miniSAS 4x |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0745470303, use the request quote form to request 0745470303 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0745470303.The price and lead time for 0745470303 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0745470303.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

