0745470123
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0745470123 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0745470123 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0745470123 |
|---|---|
| Manufacturer | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Description | X4 SAS CBL - 4M KEY 2 4 - 4 6 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 120 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $61.129 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wire Gauge: | 28 AWG |
|---|---|
| Usage: | External |
| Shielding: | Shielded |
| Series: | iPass |
| Other Names: | 0745-47-0123 074547-0123 745-47-0123 74547-0123 745470123 |
| Operating Temperature: | - |
| Number of Positions: | 26 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Length: | 13.12' (4.00m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gender: | Male to Male |
| Frequency - Max: | - |
| Features: | Key Slot 2-4 to Key Slot 4-6, Pull Tab |
| Fastening Type: | Latch Lock, Push-Pull |
| Detailed Description: | 26 Position miniSAS 4x Plug to Plug 13.12' (4.00m) Black Shielded |
| Current - Max/Contact: | 1A |
| Connector Type: | Plug to Plug |
| Color: | Black |
| Cable Type: | Round |
| Cable Connectors: | miniSAS 4x |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0745470123, use the request quote form to request 0745470123 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0745470123.The price and lead time for 0745470123 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0745470123.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

