0734153322
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0734153322 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 0734153322 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 0734153322 |
|---|---|
| Manufacturer | Molex, LLC |
| Description | CONN SMP PLUG STR 50 OHM SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.495 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type Attributes: | - |
|---|---|
| Series: | 73415 |
| RoHS Status: | Bulk |
| Plug/Mating Plug Diameter: | Gold |
| Pitch - Connector: | 335V |
| Pitch: | Solder |
| Other Names: | 0734-15-3322 073415-3322 734-15-3322 73415-3322 734153322 |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 155°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Mating Cycles: | Brass |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | 0734153322 |
| Lead Free Status: | 40GHz |
| Jacket (Insulation) Material: | - |
| Insulation Color: | Gold |
| Includes: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Features: | Smooth Bore |
| Expanded Description: | SMP Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Surface Mount Solder |
| Dielectric Diameter: | - |
| Description: | CONN SMP PLUG STR 50 OHM SMD |
| Current - Max/Contact: | Snap-On |
| Connector Usage: | SMP |
| Connector Type: | Plug, Male Pin |
| Conductor Strand: | - |
| Center Contact Plating: | Solder |
| Center Contact Material: | Gold |
| Center Contact Finish: | 1000 |
| Body Material: | - |
| Body Finish: | Brass |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 0734153322, use the request quote form to request 0734153322 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 0734153322.The price and lead time for 0734153322 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 0734153322.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

