0450CP14A0040T
Johanson Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0450CP14A0040T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0450CP14A0040T
Manufacturer Johanson Technology
Description RF DIR COUPLER 450MHZ 0603
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Supplier Device Package:0603 (1608 Metric)
Series:-
Return Loss:20.8dB
Power - Max:3W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Isolation:45dB
Insertion Loss:0.2dB
Frequency:450MHz
Detailed Description:RF Directional Coupler 450MHz 27.5dB 3W 0603 (1608 Metric)