0024Y9961CS3194
Buy 0024Y9961CS3194 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0024Y9961CS3194
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description COAX CABLE-DATA BUS
Data sheet
Wire Gauge:24 AWG
Usage:-
Shield Type:-
Shield Material:-
Shield Coverage:-
Series:CHEMINAX
Other Names:CB3744-000
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Jacket Color:-
Jacket (Insulation) Material:-
Jacket (Insulation) Diameter:-
Impedance:100 Ohms
Features:-
Dielectric Material:Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Dielectric Diameter:0.036" (0.91mm)
Detailed Description:Twinaxial Cable 24 AWG 100 Ohms
Conductor Strand:19 Strands / 36 AWG