0022N9961CS3194
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0022N9961CS3194 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0022N9961CS3194
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description COAX CABLE-DATA BUS
(In US Dollars)
2500 pcs
Data sheet
Wire Gauge:22 AWG
Usage:-
Shield Type:-
Shield Material:-
Shield Coverage:-
Series:CHEMINAX
Other Names:CB8194-000
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Jacket Color:-
Jacket (Insulation) Material:-
Jacket (Insulation) Diameter:-
Impedance:100 Ohms
Features:-
Dielectric Material:Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Dielectric Diameter:0.044" (1.12mm)
Detailed Description:Twinaxial Cable 22 AWG 100 Ohms
Conductor Strand:19 Strands / 34 AWG