0.75-50-3903-WHITE
3M
0.75-50-3903-WHITE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 0.75-50-3903-WHITE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 0.75-50-3903-WHITE
Manufacturer 3M
Description TAPE DUCT CLOTH WHT 3/4"X 50YDS
(In US Dollars)
8 pcs
Data sheet
Width:0.75" (19.05mm) 3/4"
Usage:-
Thickness - Backing, Carrier:-
Thickness - Adhesive:-
Thickness:0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range:200°F (93°C) Max